Advertisement

Bugün Doğanlar

Bugün doğduysanız; elinizden her iş geliyor. Karşılaştığınız sorun ve engellerde en büyük yardımcınız kendinizi yenilemeyi bilmeniz. Sanatçı yapınızla sanat ve edebiyatla ilgili alanlarda başarı kazanmanız ve ünlü olmanız mümkün. Ailenize düşkünsünüz ve çocukları çok seviyorsunuz. Bu sene, çevreniz değişiyor. Hayatınızda bazı işlerinizde bozulmalar oluşabilir.

Başımıza Neler Gelecek?

Bugün ve yarın otorite figürleriyle çekişmeler ve bir takım sürtüşmeler oluşabilir. İlişkilerimize ve iletişimimize bu birkaç gün çok dikkat etmeliyiz. Başkalarından eleştiri duymaya açık olmayacağımız gibi, bize verilen tavsiyelere de kulaklarımız kapalı olacak. İlişkilerimizde var olan tansiyonlu durumlar yarın ortaya çıkabilir.Bugün ise, bir işimiz eşyamız bozulabilir..

Koç Burcu: Bugün iş alanlarınızda titiz ve eleştirel davranabilirsiniz. Patronlarınızla girişilecek güç çekişmeleri sizi zorlayabilir. Kalabalık ortamlarda sürtüşmeleri ve çekişmeleri tetikleyecek davranışlardan uzak durun.

Boğa Burcu: İş hayatında yabancı insanlarla anlaşmakta güçlük yaşayabilirsiniz. Bir seyhatin ertelenmesi ya da bir işin bozulması ihtimaline hazırlıklı olun. İş ve sağlık alanlarınız zorlanıyor.

İkizler Burcu: Aşk hayatınızda tutkularınızdan kaynaklaı olarak bazı zorlanmalarınız olabilir. B Çocuğunuz varsa, otorite sağlama konusunda anlaşmazlıklar yaşamaya hazırlıklı olun.

Yengeç Burcu: Bugün, karar vermekte zorlanabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla ve aile büyükleriyle anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Bunun beraberinde bir eşyanın ya da bir ilişkinizin bozulması ihtimaline karşı dikkatli olun.

Aslan Burcu: İletişim halinde olacağınız insanlarla sürtüşmeler yaşanabilir. Yakın akraba veya kardeşlerinizle, iş alanında ve yapılması gerekenler konusunda anlaşmazlıklara karşı dikkatli olmaya çalışın.

Başak Burcu: Aşk, eğlence ve çocuk alanlarına yapılacak harcamalar sebebiyle, maddi zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Parasal anlamda bir işin bozulmasına, sorunlar yaşanmasına karşı hazırlıklı olun. Riskten kaçının.

Terazi Burcu: Aile büyükleriyle, ev hayatındaki insanlarla çatışmalar yaşayabilir, ego sürtüşmeleri ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Ailede baskın bir insanla ters düşme ihtimaline karşı kendinizi hazrılayın.

Akrep Burcu: Bugün, arkadaşlarınızla ve gruplarla geçirilecek enerji dolu bir gün olabilir. İletişim halinde olacağınız insanlarla dialoglarınızda dikkat olun; sürtüşmeler meydana gelebilir.

Yay Burcu: Bugün, kariyerinizde olumlu gelişmeler yaşanabilir. Sosyal ortamlarda ve arkadaş meclislerinde parasal sorunlara ve sürtüşmelere karşı dikkatli olun.

Oğlak Burcu: Dış ortamlarda her zamankinden daha fazla vakit harcayacaksınız. İş yaptığınız insanlarla, patronlar ve üst pozisyonda çalışanlarla sorunlar baş gösterebilir. Olası sürtüşmelere ve çatışmalarına karşı dikkatli olun.  

Kova Burcu: Bugün, ortaklaşa para konularınız ön planda olacak. Bir iş projeniz, planladığınız bir seyahat ertelenebilir ya da bozulabilir. Beklenmedik olaylara karşı açık olmanız süreci kolaylaştıracaktır.

Balık Burcu: Sosyal ortamlardaki ilişkilerinizde, arkadaşlarınızla olan diyaloglarınızda sorunlar ve kırgınlıklar ortaya çıkabilir.işin içinde para olan, ortaklaşa yapılacak işlerde çatışmalara karşı hazırlıklı olun.