Advertisement

Bugün Doğanlar

Bugün doğduysanız; tatlı, sempatik ve anlayışlı bir insansınız. Adalet ve yargı duyunuz çok gelişmiş. Sağlığınıza gereken özeni göstermeli, kendinizi gereksiz konularda üzmemelisiniz. Hayatınız boyunca size güvenen insanlar ve dostlarınız olacak. Bu sene, sinirli ve değişken tavırlarınızı iyi kontrol etmeye çalışın. Değişimlere açık olun.

Ay Bize neler Fısıldıyor?

Bugün Ay Başak’ta dolaşıyor. Sindirim sistemimiz uyarılıyor. Bedenimiz ve ruhumuz arasındaki dengeyi sağlamamız gerekecek. Beslenmede tuz günleri olduğundan tuz tüketme eğilimimiz artabilir. Hazımsızlık ve gaz sorunlarınızı gidermek için ısırgan otu çayı içebilirsiniz. İlişkilerimiz mesafeli olabilir, çok düşünüp az konuşma eğiliminde olabilir ya da insanları bir çok konuda eleştirebiliriz.

Koç Burcu: Tavır değişiklikleri, heyecan arzusu, özel yaşantınızda sevdiğiniz insanın sizi anlamasını zorlaştırıyor. Bugün ne siz onu, ne de o sizi anlamayacak ve ilişkinizde zorlanmalar, kopuşlar söz konusu olabilir.

Boğa Burcu: Bugün beklenmedik olaylar iş alanınızda sizi zorlayabilir. İşteki insanlarla anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Ayrıca sağlığınız veya çevrenizin sağlığıyla ilgili konularda da sinirli etkiler altında olabilirsiniz.

İkizler Burcu: Sosyal çevrenizdeki değişik ve farklı olaylar, özel hayatınıza ayırmak istediğiniz zamandan çalabilir. Sosyal ortamlarda daha önceden verilmiş sözler sizi zor durumda bırakabilir.

Yengeç Burcu: İş alanlarınızdaki değişimler, aile hayatınızı biraz zorlayabilir. gerek aile büyüklerinizle, gerekse patronlarınızla anlaşmak bugün kolay olamayacak. Kolay sinirlenmelere açık olacaksınız.

Aslan Burcu: Bugün fikirlerinizde huzursuzluklar görülebilir. Dış çevreden alacağınız haberler, gün içinde yapmanız gereken planlarınızda sorunlara neden olabilir. Sinir iniş çıkışlarınızı iyi kontrol etmelisiniz.

Başak Burcu: Bugün parasal konularda bazı zorlanmalarınız var. Partnerinizle ortak ve kişisel para alanlarınız üzerinde anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Ortaya çıkacak beklenmedik bir ödeme, birikimlerinizi aşağıya çekebilir.

Terazi Burcu: Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla bugün anlaşmakta zorlanacaksınız. Partnerinizin sıkılgan ve değişken halleri sizin planlarınızı alt üst edebilir. Bu da ilişkinizde gereksiz gerilimlere neden olacak.

Akrep Burcu: Bugün iş alanlarınızda beklenmedik kopuşlar ve sonlanmalar oluşabilir. Elinizden çok birşey gelmeyecek. Böyle bir durumla karşılaşırsanız sakin olmayı ve sağlığınızı zorlamamayı ihmal etmeyin.

Yay Burcu: İlişkiler, iş ortamlarınızda oldukça işinize yarayabilir. Aşk hayatınızda beklenmedik olaylar yaşamaya açık bir gün olacak. Sevdiğiniz insanla, sosyal ortamlarda anlaşmakta zorlanabilirsiniz.

Oğlak Burcu: Aile hayatınızdaki beklenmedik olaylar bugün göz önünde olacağınız yerlerde sinirli ve agresif davranmanıza neden olabilir. Aile hayatınızdaki sorunların iş alanlarınıza olumsuz yansıması söz konusu.

Kova Burcu: Yakın çevrenizde oluşan beklenmedik olaylar, uzak çevrenizde bazı işlerinizin bozulmasına ve sorunların oluşmasına neden olabilir. Bir iş seyahati, eğitimi ertelenebilir. Kendi iç dengelerinizi iyi korumalısınız.

Balık Burcu: Bir alacağınızın gecikmesi, para akışını sağlayamama gibi durumlara sebep olabilir. Ya da eşinizle parasal konularda sürtüşmeler içinde olabilirsiniz. Para durumunuzu bu birkaç gün boyunca iyi dengelemelisiniz.