Advertisement

Bugün Doğanlar

Bugün doğduysanız; hayatta karşılaştığınız engeller sizi yıldıracağına daha fazla kamçılıyor. Erken yaşta para kazanmaya başlayacak, maddi özgürlüğünüzü kolay elde edeceksiniz. Önemli dostlarınız size önemli kapıları aralayacak. Özel hayatınızda duygularınızı biraz daha rahat ifade etmelisiniz. Bu sene aşk hayatınızda oldukça mutlu olacaksınız.

Haftaya Bakış

Haftaya ay balık etkisiyle, biraz romantik, biraz dalgın, hayalperest ama kabullenici etkilerle giriş yapacağız. Bu Pazartesi başkalarına yardım etmek, onlar için birşeyler yapmak önem kazanacak. Salı günü oldukça mutlu ve şanslı etkiler devrede. Hayat bizi her anlamda destekliyor. bu haftanın en dikkat edilmesi gereken günü ise Cuma günü olacak. İlişkilerimizde sorunlar ve bozulmalar oluşabilir. Esnek davranmayı beceremeyebiliriz. Pazar günü oluşan dolunay, sahip olduğumuz şeyleri daha önemli hala getirecek. Maddi güvene ve kalıcı işlere ihtiyacımız yüksek olacak.

Koç Burcu: Bugün en ufak bir boşlukta, kendi kabuğunuza çekilmeyi tercih edeceksiniz. Daha önceden konuştuğunuz bir takım işler, sizin yaratıcılığınızla desteklenerek, hayatınızda daha da önem kazanmaya başlayacak.

Boğa Burcu: Bugün arkadaşlarınızla veya sosyal çevre alanlarınızda vaktinizi harcayabilirsiniz. Özellikle arkadaşlarınızla yapılacak ortak işlerinizde yardımseverliğiniz üzerinizde olacak.

İkizler Burcu: Özel hayatınızda planladığınız işler, sevdiğiniz insana olan sevginizi daha da arttıracak. İş alanlarınızda zaman zaman üzerinize çökecek olan dalgınlığınıza gün boyunca dikkat edin.

Yengeç Burcu: Yeni ortamlar ve insanlar keyfinizi arttırabilir ve gün içinde dolaşmayı ve yeni yerler keşfetmeyi isteyebilirsiniz. Sanata ve üretkenliğe dayalı işlerinizde yaratıcılığınız fazlasıyla devrede olacak.

Aslan Burcu: Sevdiğiniz insandan ve ailenizden beklentilerinizi dile getirmeye çalışın. Onlara yardım etmek ve parasal sorunlarını çözmek bugün her zamankinden kolay olacak.

Başak Burcu: Sevdiğiniz kişiyle beraber program yapabilir, onun isteklerine göre planlariçinde olabilirsiniz. Yakın çevrenizin sorunlarına bugün sevdiğiniz kişiyle beraber çözüm getirebilirsiniz.

Terazi Burcu: Biriken çok işiniz var ve verdiğiniz sözler adına bunları bir düzene oturtmanız gerekecek.Yakın çevrenize karşı ve iletişimsel konularda kafanız hızlı çalışıyor olacak.

Akrep Burcu: Aşk duygusu ve sevilmek arzusu sizin için önemli olacak. Bir yandan kafanızın  para konularında olması, diğer yandan eğlenme isteğiniz arasında gidip gelebilirsiniz.

Yay Burcu: Evinizde misafir ağırlamak veya misafir olacağınız ortamlar içinde bulunmak söz konusu olabilir. Ailenize karşı minettarlığınız yüksek olabilir. Onlar için yapacaklarınız sizi mutlu edecek.

Oğlak Burcu: Bugün yakın çevre ve akrabalarınızla bir arada olacak, iletişiminizi hızlı tutacaksınız. İletişime dayalı işlerinizde, arkadaşlarınıza birçok konuda yardım edebilirsiniz.

Kova Burcu: Alışveriş gibi konularda açılmaya ve hesapsız hareket etmeye meyillisiniz. Hayat atılımlarınız için, sosyal çevrenizden ve patronlarınızdan istediğiniz destek ve ilgiyi göreceksiniz.

Balık Burcu: Yoğun geçen iş hayatınızın ardından, kendiniz için bir şeyler yapmak,size iyi gelecek. İşiniz konusunda hala planlamalar yapmaya ve bir takım şeyleri gözden geçirmeye ihtiyacınız var.