Advertisement

Bugün Doğanlar

Bugün doğduysanız; felsefe, konuşma ve hayatın anlamlarını keşfetme sizin için önemli. Ticaret hayatında bir iş yaparsanız çok başarılı olabilirsiniz. Ayrıca bilim ve fen alanlarında da şanslarınız olacak. Özgür yapınız nedeniyle özel hayatınızda fırtınalı günler yaşayabilirsiniz. Bu sene, her konuda oldukça şanslı olacaksınız.

Başımıza Neler Gelecek?

Bugün genel olarak rahat ve şanslı bir gün olabilir. Bu gece güneş yay burcuna geçecek ve bir ay boyunca kişiliğimizde özgür, rahat ve sabırsız yanlarımızı ortaya çıkaracak. Değişik yerler, insanlar görme isteğimiz artabilir. Aşağıdaki yorumlar güneşin sizi hangi alanlarda etkileyeceğine dair yazılmıştır. Lütfen yükselen burcunuzu da okuyunuz.

Koç Burcu: Kimliğinizi, yabancı ortaklı işler, medya, seyahat, ticaret, eğitim, hukuk alanlarınızda ortaya koymaya başlayacaksınız. Bu işlerden biriyle uğraşıyorsanız, şartlar sizin lehinizde olacak, harekete geçmenin tam zamanı.

Boğa Burcu: İlgi alanınızı ortaklaşa para alanlarınıza kaydırabilir, banka, kredi, borç, vergi, stopaj, prim gibi konularla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Kendinizi dönüştürecek ve değiştirecek olaylara yer açmalısınız.

İkizler Burcu: Kendinizi ikili ilişkilerinizde ve ortaklı işlerinizde göstermeye başlıyorsunuz. Şartlar çoğunlukla karşı tarafın elinde olabilir . Yeni projeler, çalışmalar, ortaklaşa başlatılan işler, danışmanlık alanları, gündeminizde yer alabilir.

Yengeç Burcu: 1 ay boyunca kimliğinizi iş ve hizmet alanlarınızda göstermeye başlayacaksınız. Sağlığınızla ilgili konular gündeminizde olacak. Sorumluluklarınız artıyor, başkaları için uğraşacak, daha fazla iş yükünü üstleneceksiniz.

Aslan Burcu: Aşk hayatınız, özel yaşantınız veya çocuklarınızla ilgili oluşumlar öne çıkmaya başlıyor. Hayatı keyfili yönleriyle algılayabilir, aktiviteler, sportif faaliyetlerde özgür ve rahat bir şekilde kendinizi göstereceksiniz.

Başak Burcu: Bu dönem, aileniz herşeyden önemli olabilir ve iş çalışmalarınızı evinizden yapmaya istekli olabilirsiniz. Evinizle ilgili konular, ev alım, satım, kiralama gibi işleriniz varsa onlarla ilgilenmek daha fazla ilginizi çekecek.

Terazi Burcu: Yapacaklarınız yakın çevre, akraba, kardeşler ve komşular konularında devreye girebilir.Yine satış, pazarlama, reklam, yayıncılık, ulaşım, ticaret,öğrenim,bilgisayar alanlarında işi olanlar için keyifli bir dönem.

Akrep Burcu: Para konuları sizin için önemli olacak. Girişimlerinizi başlattığınız işlerin, artık meyveleri toplamaya başlayacaksınız. Gayrimenkulle ilgili işler, ticaret ve muhasebeye dayalı konular gündeminizde olabilir.

Yay Burcu: 1 ay boyunca düşük hissettiğiniz enerjinizde yükselme görecek, fiziki olarak kendinizi iyi hissetmeye başlayacaksınız. Kişisel girişimleriniz adına olumlu bir dönem. Kafanız ve düşünceleriniz daha net olacak.

Oğlak Burcu: Güneş kadersel alanınızda hareket etmeye başlayacak. Kişisel girişimleriniz ve başlangıçlarınız adına hareket etmemeye, adım atmamaya özen göstermelisiniz. Gelecek ay başlayacak, döneminiz için planlar yapmalısınız.

Kova Burcu: 1 ay boyunca kimliğinizi, sosyal çevrenizde, organizasyonlarda, grupsal işlerde ve arkadaşlıklar alanında göstermeye başlıyorsunuz. İşten elde edilen gelirlerinizi arttırmak için daha fazla ve yoğun çalışabilirsiniz.

Balık Burcu: Kendinizi kariyer ve iş alanlarınızda göstermeye başlayacaksınız. Üzerinize gerekenden daha fazla sorumluluk alabilir, farklı yöntemlere yönelebilirsiniz. Herşeyin göz önünde olmasını isteyecek, hırsınızı işinize kaydıracaksınız.

Sevgili Yaylar, bugün itibarıyla Güneş sizin burcunuza giriyor ve sizin ayınızı başlatıyor. Bu tarihten sonra düşük hissettiğiniz enerjinizde yükselme görecek, fiziki olarak kendinizi iyi hissetmeye başlayacaksınız. Kişisel girişimleriniz adına olumlu bir döneme giriş yapıyorsunuz. Kendinize olan güveniniz artacak, kafanız ve düşünceleriniz daha net olacak, yeteneklerinizi ortaya koyarak, dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Başkalarını etkilemek, kendinizi kabul ettirmek düşündüğünüzden daha kolay olacak.

Artık kendinizi göstermeye başlıyorsunuz. Sıkıntıda olduğunuz her konu geride kalmaya başlayacak. Özellikle yaratıcılığa dayalı işlerinizde ve aşk hayatınızda oldukça keyifli bir gün olabilir.

23 kasımda maddi anlamda beklenmedik yerlerden güzel işleriniz ve kazançlarınız devrede olabilir.

26 kasımda başkaları için sorumluluklarınız artabilir. Kendiniz dışında size ihtiyacı olan insanların yardımları bu dönem sizi ruhen biraz yorabilir.

28kasımda sezgileriniz size doğru yolu gösterecek ve ay sonunda aşk hayatınızda heyecanlı ve istekli davranacaksınız. Hoşlandığınız biri varsa kaygılarınızdan, düşüncelerinizden ona bahsedebilirsiniz.

30 kasımda aşk hayatınızın önemli bir parçası haline gelmeye başlayacak. hayata ve aşka esnek, rahat gözlerle bakacak, değişik ve sizi harekete geçiren herkesin peşinden gitmek isteyeceksiniz.

03 aralıktaki yeniay yeni karar ve başlangıçlarınızı destekleyecek. Bir yılın atılımlarını ve girişimlerini bu tarih sonrası başlatabilirsiniz.

05 aralıktan sonra ifadeniz rahatlayacak. Bu tarihten sonra  hayatınızda yeni bir dönem başlayacak. Planlarınızı devreye sokabilirsiniz.

07 aralıktan sonra enerjinizi sosyal çevre alanlarınızda ve arkadaşlarınızla yapılacak organizasyonlar, davetlerde harcamaya başlayabilirsiniz.

10-13 aralık aşk hayatınızda şanslı günleriniz.

17 aralık ve civarı, özel hayatınızda ve evlilik alanlarınızda bazı konu ve olaylar gündeme gelebilir. Kendinize olan düşkünlüğünüz, ilişkilerinize gereken önemi verememenize bunun sonucunda da bazı hassaslıklara neden olabilir.

21 aralıkta para evinizde gerileyecek olan venüs, para alanlarınızda bazı sorunları hayatınıza taşıyabilir. Bu 40 günlük süreçte pahalı bir eşya, obje satın almayın ve ticari anlaşmalardan kaçının.

21 aralıktan sonra artık ilgi alanlarınız para konularına kaymaya başlayacak.

Parasal konularda hırslı yapınız ön plana çıkabilir. 24 aralıktan sonraysa parasal konuşma ve görüşmeleriniz hızlanabilir.

 25 aralıkta aşk hayatınıza dikkat edin. sosyal çevrelerde çekişmeler ve sürtüşmeler gündeme gelebilir.

 29-30-31 aralıkta ki para harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.