Advertisement

Bugün Doğanlar

Bugün doğduysanız; şanslı etkiler altındasınız. Başarılı bir evliliğiniz veya ortaklığınız olabilir. Heyecanlı yapınızı kontrol edebilmeli, sakarlıklara karşı dikkatli olmalısınız. Herkesin sevdiğinin peşinden gitmeyin. Bu sene, oldukça hareketli bir yıl geçireceksiniz. Bavulunuz hazır olsun.

Başımıza Neler Gelecek?

Bugün merkür yay burcuna geçiyor. 2 hafta boyunca iletişimimizde dağınık, sıcak, canlı, spontane etkiler altında olacağız. Düşünmeden konuşmamaya özen gösterelim. Ayrıca yabancılarla konuşmalar, uluslararası ilişkiler, ticaret, eğitim, akademik konuları daha fazla konuşmaya, bu alanlarda işimiz varsa görüşmelerimizi arttırmaya başlayabiliriz.

Koç Burcu: Medya, yabancı ortaklı işler, seyahat, eğitim, ticaret, hukuk alanlarınızda, iletişiminizi hızlanıyor. Tanımadığınız insanlarla paylaşımlarınızı arttırabilirsiniz.

Boğa Burcu: Ortaklaşa para konularında, banka işlemleri, kredi, borç almak istiyorsanız,  harekete geçebilirsiniz. Ortaklaşa para konularında kafanızın çözüme yönelik çalışacak.

İkizler Burcu: İlgi odağınız daha çok partneriniz olacak. Yine bu dönemde anlaşma ve kontratlar gündeminize gelebilir. Yine taşınma ve yer değiştirme etkileri için uygun bir süreç.

Yengeç Burcu: İşiniz konusunda zorlandığınız alanlar varsa becerilerinizi geliştirebilir, iş arkadaşlarınızla uyumlu işler çıkarabilirsiniz. Çalışmayı seveceksiniz ve daha çok işinizi konuşacaksınız.

Aslan Burcu: Aşk hayatınızda duygularınızı dile getirebilir, sorunlarınız varsa çözüm bulmakta zorlanmayabilirsiniz. Yine sanata, spora ve yaratıcılığa dayalı işlerinizde ateşli yönleriniz öne çıkacak.

Başak Burcu:  Evinizle ilgili sorunlar ve bu konularda çözümsel yaklaşımınız, aile büyüklerinizle ve gerek kendi ailenizle olan iletişiminiz bu 2 hafta boyunca hızlanacak. Özel hayatınızda bazı sorunlar oluşabilir.

Terazi Burcu: Yakın çevre, pazarlama, satış, reklam, yayıncılık, teknoloji, öğrenim ve iletişim alanlarınızda rahat ve etkili hareket etmeye başlayacaksınız. Her konuya merakınız fazla olacağından bu döneminizi iyi değerlendirin. 

Akrep Burcu: Maddi konularda zorlandığınız konular üzerine rahatlıkla çözüm bulabilirsiniz. Ticaretle uğraşanlar, bu 2 haftalık dönemde olumlu etkileniyor olacak. Parasal konularda görüşmelar artıyor.

Yay Burcu: İfadeniz rahatlıyor, artık plan ve projelerinizi dillendirebilirsiniz. Kendinizi daha fazla düşüneceğiniz ve biraz bencil hareket edeceğiniz bir dönemde olacaksınız.

Oğlak Burcu: Önemli planlarınız  varsa bu 2 hafta boyunca harekete geçmemelisiniz. Sahne sanatlarıyla ilgili işiniz varsa yaratıcılığınız sizi iyi noktalara taşıyabilir.

Kova Burcu: Organizasyona yönelik işlerinizde, sosyal ortamlarda ve davetlerde, grupsal çalışmalarda yeteneklerinizi ve becerilerinizi sergileyeceksiniz.

Balık Burcu: Bugün itibarıyla, iş alanınızda kendinizi rahat ifade edecek, sorunlar karşısında çözümler bulacaksınız. Terfi, prim ve zam gibi isteklerinizi dile getirebilirsiniz.