Advertisement

Bugün Doğanlar

Bugün doğduysanız; herşeyden çok çabuk etkileniyorsunuz ve etrafınızdaki insanlar bunu kullanmasını iyi biliyorlar. Dostlarınızı ve arkadaşlarınızı iyi seçmelisiniz. Evinize düşkün olmanıza rağmen hayatınızda bir çok seyahatte bulunacaksınız. Bu sene, bir çok konuda şansınız olmasına rağmen bazı koşullarda zaman zaman zorlanabilirsiniz.

Ay Bize Neler Fısıldıyor

Bugün ve yarın Ay Yengeç burcunda dolaşacak. Beslenmede karbonhidrat günleri olduğundan unlu ve tatlı tüketme ihtiyacımız artabilir. Şeker hastaları bu iki güne çok dikkat etmemeliler. Çamaşır yıkamak, evimizle ilgilenmek, ıslak zemin temizliği yapmak yararlı olacaktır.Yapraklarından faydalandığımız bitkileri ekmek ve yemek yine maksimum faydayı sağlayacaktır.

Koç Burcu: Evinizde ve aile ortamlarınızda olmak sizin için önemli olacak. Dinlenmeli ve yapacaklarınız için enerji toplamalısınız. Özel hayatınızda sevdiğiniz insan duygusal olarak sizi kolay sinirlendirebilir.

Boğa Burcu: Telefonunuz durmayacak. iş ve sağlık alanlarınızda beklenmedik olaylara karşı kolay tepki verebilir ve insanlara karşı sabırsız ve anlayışsız olabilirsiniz.

İkizler Burcu: Bu birkaç gün boyunca paranızın hesabını yapmak ve koşullarınızı gözden geçirmek ön planda olabilir. Etrafınızdan alacağınız destekleriniz çok fazla.

Yengeç Burcu: Kendi istekleriniz bir yana, vaktinizi ailenize ve sevdiklerinize ayırabilirsiniz. Yine de aile hayatınızda bir insan bugün heheylerinizi üzerinize toplayabilir.  Sevdiklerinize karşı anlayışı elden bırakmayın.

Aslan Burcu: İş alanlarınızdan güzel haberleriniz haftabaşı sizi sevindirirken, uzaklardan alacağınız haberler üzerinizde gerilim yaratabilir. enerjinizi çevrenize aktaracaksınız.

Başak Burcu: Bugün vaktinizi daha çok arkadaşlarınıza ve sosyal ortamlarınıza ayırmak isteyeceksiniz. Bu aralar ev ve aile hayatınıza fazla odaklı oluşunuz arada böyle ortamlarda bulunarak nefes almanıza neden olacak.

Terazi Burcu: Bugün, kalabalık ortamlarda ve iş alanlarınızda enerjinizi yüksek hissedeceksiniz. Özel hayatınızda dengenizi hala sağlamış değilsiniz ve sevdiğiniz insanla anlaşmak bu aralar sizi sinirli kılabilir.

Akrep Burcu: Özel hayatınızda nihayet bir denge sağlamış durumdasınız ama bu sefer iş alanlarınızda bazı sorunlar oluşabilir. Olayların üzerine dikkatle eğilin, acele tavırlardan uzak durun.

Yay Burcu: Bugün daha çok ortaklaşa maddi konulara ve para işlerine yoğunlaşabilirsiniz. Sevdiklerinizle beraber yapılacak planlar veya alışverişler kafanızı biraz rahatlatabilir.

Oğlak Burcu: Bugün iş alanlarınızdan uzaklaşmalı ve vaktinizi daha çok özel hayatınıza yöneltmelisiniz. İhmal ettiğiniz özel yaşantınızda bugün yapılacak planlar sizin ve sevdiğiniz insanın keyfini yerine getirecek.

Kova Burcu: Bugün pratik sonuçlara ve çalışmalara kendinizi bırakacaksınız. Haftanın içerisinde tamamlanması gerekenleri bugünden halletmelisiniz. Yoksa elinize ayağınıza dolaşabilir.

Balık Burcu: Bugün ilgi alanlarınız size ve sevdiğiniz insana keyif verecek olaylara kayabilir. İş ortamlarınız oldukça aktif ama siz bugününüzü özel hayatınıza ve sevdiğiniz insana ayırarak geçireceksiniz.