Advertisement

Bugün Doğanlar

Bugün doğduysanız; duygusal ve sanatsal yönünüzün zengin olması nedeniyle ilginç ve sizden farklı arkadaşlıklarınız olacak. Akraba ilişkilerinize çok dikkat etmelisiniz, onlardan kaynaklı olarak parasal sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu sene, duygusal alanlarda güzel gelişmeler yaşanabilir. Keyfiniz güzel işlerle yerine gelecek.

Haftaya Bakış

Haftaya ay başak burcunda, işlerimize ve günlük akışımız üzerine eğilerek başlıyoruz. Bugün güneş kova burcuna geçecek. Kimliğimizde özgür, bireysel ve sosyal yönlerimiz ön plana çıkabilir. gruplarla yapacağımız planlardan ve işlerden daha büyük fayda sağlayabiliriz. Cuma günü, fikirlerimizi ve düşüncelerimizi uygulamaya koyabiliriz ama Cumartesi günü hayata bakış açımız dar ve negatif olabilir. iletişim sorunlarına ve sıkıntılarına dikkat.

Koç Burcu: 1 ay boyunca kimliğinizi, sosyal çevrenizde, organizasyonlarda, grupsal işlerde ve arkadaşlıklarınız alanında göstereceksiniz. Bu alanda önemli sorumluluklar üstlenmeye başlayacaksınız.

Boğa Burcu: 1 ay boyunca kimliğinizi, kariyer ve iş alanlarınızda göstermeye başlayacaksınız. Üzerinize gerekenden daha fazla sorumluluk alabilir, kendinizi işiniz alanında göstermek isteyebilirsiniz.

İkizler Burcu: 1 ay boyunca kimliğinizi, yabancı ortaklı işler, medya, seyahat, ticaret, eğitim, hukuk alanlarınızda ortaya koymaya başlayacaksınız. Şartlar lehinizde olacak. Hayata bakış açınız genişleyecek.

Yengeç Burcu: 1 ay boyunca kimliğinizi, ortaklaşa para alanlarınıza kaydırabilir, banka, kredi, borç, vergi, stopaj, prim gibi konularla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Cinsellik hayatınızda ön plana çıkabilir.

Aslan Burcu: Özel hayatınızda, ikili ilişkilerinizde ve ortaklı işlerinizde ön plana çıkmaya başlıyor. 1 ay boyunca şartlar ve koşullar çoğunlukla karşı tarafın elinde olabilir ve sizde sevdiğiniz insanın hayatına göre davranabilirsiniz. Başak Burcu: 1 ay boyunca kimliğinizi iş ve hizmet alanlarınızda göstermeye başlayacaksınız. Sağlığınızla ilgili konular yine bu bir ay boyunca gündeminizde olacak. Sorumluluklarınız artıyor.

Terazi Burcu: 1 ay boyunca kimliğinizi, aşk hayatınızda, özel yaşantınızda veya çocuklarınızla ilgili oluşumlarda göstermeye başlayacaksınız. Aktiviteler, sportif faaliyetlerde özgür ve rahat bir şekilde kendinizi gösterebilirsiniz.

Akrep Burcu: Bu bir ay boyunca aileniz herşeyden önemli olabilir ve iş çalışmalarınızı evinizden yapmaya istekli olabilirsiniz. Ev alım, satım, kiralama gibi işleriniz varsa onlarla ilgilenmek daha fazla ilginizi çekecek.

Yay Burcu: 1 ay boyunca kimliğinizi, yakın çevre, akraba, kardeşler veya satış, pazarlama, reklam, yayıncılık, ulaşım, ticaret, öğrenim, bilgisayar alanlarında göstermeye başlıyorsunuz.

Oğlak Burcu: Kimliğinizi, maddi konularda ve sahip olduğunuz değerler alanında ortaya koymaya başlayacaksınız. Para konuları sizin için önemli olacak. Kazancınızı arttırmaya başlıyorsunuz..

Kova Burcu: Bu Kişisel girişimleriniz adına olumlu bir döneme giriş yapıyorsunuz. Kendinize olan güveniniz artacak, kafanız ve düşünceleriniz daha net olacak. Sizin döneminiz başlıyor.

Balık Burcu: 1 ay boyunca kişisel girişimleriniz ve başlangıçlarınız adına hareket etmemeye, adım atmamaya özen göstermelisiniz. Bu dönemde sağlığınıza dikkat etmeniz gerekecek.