Advertisement

Bugün Doğanlar

Bugün doğduysanız; güçlü akraba ve kardeşleriniz sayesinde istediğiniz bir çok şeye kavuşacaksınız. Sanat yönünüz fazlasıyla gelişmiş olabilir, içinde sanat olan alanlarda başarıya ulaşmanız daha kolay olacak. Bu sene, iş ve özel hayatınızda yeni bir döneme gireceksiniz. Önemli insalardan yardım ve destekler görmeniz mümkün.

Başımıza Neler Gelecek?

Bu gece saatlerinde kova burcunda yeniay oluşuyor. Geleceğimize yönelik, grupsal çalışmalarımız bu dönem sonrası hızlanabilir.Yeni başlangıçlar devrede olabilir. Bu yeniay zamanı yapmak istediğimiz başlangıçlarımızı ve kararlarımızı 06 şubata kadar tamamlamaya çalışalım zira 06 şubatta bu sefer iletişim gezegeni Merkür gerilemesine başlayacak.

Koç Burcu: Bugünden sonra, davetler, organizasyonlar, aktiviteler planlamak ve gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Geleceğinize yönelik işleriniz devrede olacak, 06 şubata kadar işlerinizi tamamlayın.

Boğa Burcu:  Kariyer alanlarınız, iş ve toplumsal konularınız ve geleceğinize yönelik atılımlarınız için harekete geçebilirsiniz. Anlaşma ve imzalarınızı bu tarihten sonra yapmaya özen gösterin.

İkizler Burcu: Seyahat, eğitim, hukuk, ticaret başlangıçlarınız, kararlarınız önem kazanmaya başlıyor. Bu alanlardaki imzalarınızı ve görüşmelerinizi bugünden sonra yapmaya çalışın.

Yengeç Burcu: Bugünden sonra, yeni atılımlarınızı özellikle ortaklaşa giderler alanınızda, kredi, banka işlemleri, mortgage konuları, nafaka, prim ve vergi konularında gösterebilirsiniz.

Aslan Burcu: Bugün gece saatlerinde oluşan yeniay, özel hayatınızda ve ikili ilişkiler alanlarınızda, yine ortaklı işlerinizde yeni oluşumları hayatınıza taşıyabilir. Başlangıçlarınız için harekete geçebilirsiniz.

Başak Burcu: Bu gece saatlerinde oluşan yeniay sizin, iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda oluşacak. İş ve hizmet hayatınızla ilgili kararları bu tarihten sonra yapmalısınız. 06 şubata kadar işlerinizi tamamlayın.

Terazi Burcu: Bu yeniay, yeni karar ve atılımlarınızı  özellikle aşk ve çocuk hayatınızda, eğlence ve yaratıcılık isteyen işlerinizde önünüzdeki 15 gün boyunca ortaya koyabileceğinizi gösteriyor.

Akrep Burcu: Bu gece saatlerinde oluşan yeniaydan alacağınız iyi etkilerle özellikle ev ve aile hayatınızda, emlakçılıkla ilgili işlerinizde harekete geçebilirsiniz. Bu dönemden faydalanın.

Yay Burcu: Yeni atılımlarınızı, özellikle yakın çevre ilişkilerinizde ve ticarete, iletişime yönelik işlerinizde ortaya koyabilirsiniz. 06 şubata kadar imzalarınızı ve anlaşmalarınızı yapmaya çalışın.

Oğlak Burcu: Paraya dayalı işlerinizde veya para anlaşmalarınızda hırslı, yapıcı ve ileriyi gören yanlarınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Mal alım, satım işlerinizi, anlaşma ve imzalarınızı bugünden sonra halletmeye çalışın.

Kova Burcu: Bugünden sonra kişisel girişimleriniz ve adımlarınız için rahatça harekete geçebilirsiniz. Bu sizin için önemli çünkü bir yılın aktif konularını ve başlangıçlarını da belirliyor olacaksınız.

Balık Burcu: Beklenmedik olaylarla dolu bir 15 güne hazırlıklı olmalısınız. Diğer burçların aksine yeni kararlar almamalı, beklemede kalmalı ve önünüzdeki dönem için hazırlık yapmalısınız.