Advertisement

Bugün Doğanlar

Bugün doğduysanız; sevdiğiniz konularda sabretmeyi ve beklemeyi iyi biliyorsunuz. Bilimsel konularda yeteneğiniz fazla olabilir. Aniden öfkelenme ve parlama huyunuz en çok özel hayatınızı etkileyecek. Maceraperest yönünüzü bazı koşullarda, özellikle iş alanlarınızda törpülemeniz gerek. Bu sene, aşk hayatınız giderek hızlanacak, alternatifleriniz çok olabilir.

Haftaya Bakış

Haftaya hızlı ve hareketli bir şekilde başlıyoruz. Rahat, bağımsız ve kişisel girişimlerimiz için tamamlamalar yapacağımız bir hafta olabilir. Her işimizi Perşembe gününe kadar halletmeye çalışalım zira Perşembe günü iletişim gezegeni nerkür balık burcunda gerilemesine başlayacak. Ayın sonuna kadar önemli anlaşmalardan kaçınalım.

Koç Burcu: Bugün, kişisel isteklerinizin ön planda olacağı, kafanıza göre davranacağınız bir gün olabilir. Değişimleri kolay karşılayacak, hareketli ve farklı yönlerinizi hayatınızda öne çıkartacaksınız.

Boğa Burcu: Bugün seyahatlere dayalı, iş alanlarınıza dayalı konularda her zamanki kararlarınızdan farklı kararlar alabilir, heyecan duygunuzu arttıracak işler peşinden koşabilirsiniz.

İkizler Burcu: Bugün arkadaşlarınız yanında veya sosyal çevrenizde oldukça farklı, değişken ve özgür etkiler altında olacaksınız. Arkadaşlarınızla yapacağınız planlar gününüze eşlik edebilir.

Yengeç Burcu: Bugün, yerinizde duramayacaksınız. Daha fazla göz önünde olmak, dolaşmak veya varsa işlerinizin üzerine eğilmek gibi etkileriniz yüksek olacak. Yapmak istediklerinize odaklanabilirsiniz.

Aslan Burcu: Bugün uzak çevre alanlarınızda oldukça keyifli etkilere sahip olacaksınız. Dış ortamlar ve insanlar ilginizi daha fazla çekecek. Organize etmeniz gereken işlerinizi çaba sarfetmeden rahatlıkla yapabilirsiniz.

Başak Burcu: Size heyecan veren konulara karşı harcamalarınız fazla olabilir, belki de kendinizi şımartmak isteyeceksiniz. İş alanlarınızda parasal konulara bakışınız mütevazı olacak ve çalışmalarınız karşılığını göreceksiniz.

Terazi Burcu: Kendinizi eğlenceli ortamlarda bulunacak, flörtöz tavırlar sergileyeceksiniz. Sevdiğiniz insanla beraber güzel organizasyonlar aranızdaki buzları ve soğumaları eritmek için uygun olacak.

Akrep Burcu: Bugün,  iş alanlarınızda hızlı, sıkılgan ve biraz da başkalarını düşünmeden hareket etmek isteyebilirsiniz. Sevdiklerinizle beraber yapacağınız organizasyon ve geziler sizi ve gergin yapınızı rahatlatabilir.

Yay Burcu: Eğlenceli yönleriniz ön planda olacak ve kendiniz için para harcamaya yönelebilirsiniz. Sorumlulukla yaklaştığınız yakın çevre işlerinizi iyi organize etmeyi bugün unutmayın.

Oğlak Burcu: Ev hayatınızda duygusal anlamda kendinizi şanslı göreceksiniz. ama ailenize karşı davranışlarınız iniş çıkışlı olabilir. İhtiyaçlarınızdan daha çok gereksiz bir sürü ıvır zıvır almaya yatkın olacaksınız.

 Kova Burcu: Bugün, yakın çevrenizle beraber planlar yapabilirsiniz. Kafanızdan geçen planları hayatınıza aktarmak kolay olacak. Beklentilerinizi  her konuda düşük tuttuğunuz zaman kazanıyorsunuz.

Balık Burcu: Beklenmedik parasal getiriler ve kazançlar bu haftabaşı söz konusu olabilir. Hayatınıza yön verirken, küçük detayları gözden kaçırmayın ve enerjinizi dikkatli ve kontrollü kullanın.