Advertisement

Koç Burcu: Bugün paylaşımlarınız yüksek olacak. Yapmak istediğiniz işler için veya kişisel uğraşılarınız için harekete geçebilirsiniz. Sabırsız ve özgür tavırlarınız sizden farklı düşünenleri kızdırabilir. Biraz etrafınızdakileri de görün ve bu kadar kişisel davranmayın.

Boğa Burcu: Bugün kendinizi göstereceğiniz alanlarda kafanıza göre davranma isteğiniz yoğun olabilir. İnsanlara çok fazla belli etmediğiniz planlarınızı uygulamanın bugün tam zamanı. İş hayatınızda kolay organize olacak ve ciddi planlar yapabileceksiniz.

İkizler Burcu: Bugün, değişik ve farklı ortamlar yapmak istedikleriniz için sizi harekete geçirebilir. Sosyal ortamlarınızdan beklediğiniz ilgi ve desteği alacaksınız. Grupsal çalışmalarınız varsa, insanları harekete geçiren siz olabilirsiniz. Sizi çekemeyenlere dikkat.

Yengeç Burcu: Bugün, iş alanlarınızda insanların kaynaklarından yararlanmasını bileceksiniz. Kalabalık ortamlarda duygusal tatmininiz fazla olacak. Karşılaşacağınız olaylarda krizlerden ve sorunlardan mantığınız ve soğukkanlılığınız sayesinde kolay sıyrılabilirsiniz.

Aslan Burcu: Bugün, yine özel hayatınız devrede olacak. Gününüzü diğer insanlara göre  ayarlamak durumunda kalabilirsiniz. Sevdiğiniz insanın sizin yapacaklarınıza çok fazla karışmaması, önemli planlarınızı devreye sokabilir. Şansınız ve fırsatlarınız yüksek olacak.

Başak Burcu: Bugün, eşinizin veya sevdiğiniz insanın kendi hayatına vakit ayıramaması sonucunda, onun işlerini de siz üstlenebilirsiniz. Gün içi planlarınızda mantığınız önde olacak. İş alanlarınızda çok göz önünde olmayı sevmiyorsunuz, sizin için iş tamamlansın yeter.

Terazi Burcu: Bugün, yaratıcılık isteyen alanlarda daha şanslı ve keyifli etkiler altında olabilirsiniz. Hayata ve aşka yaklaşımınız mantıklı ve ciddi olacak. Özel planlarınızın peşine düşebilirsiniz. Partnerinizle beraber hareket etmeniz sizi fazlasıyla mutlu edecek.

Akrep Burcu: Ev ve aile hayatınızda yapmanız gerekenlere odaklanabilirsiniz. Kafanızdaki planları teker teker hayata geçirmek için bugünden faydalanın. İş hayatınızda davranışlarınızın değiştiğini ve artık daha verimli olduğunuzu çevrenizdekilerde farkediyor.

Yay Burcu: Bugün işler bir çok açıdan tam da istediğiniz gibi ilerleyecek. Yakın çevrenizle, akraba veya kardeşlerinizle iletişiminiz yoğun olacak. Onlarla yapacağınız planlar varsa onların size uymasını isteyebilirsiniz. Kafanızı detaylara takmazsanız, keyfinize diyecek olmayacak.

Oğlak Burcu: Bugün, iş alanlarınızla ilgili maddi konularda ciddi ve istikrarlı adımlar atmanız söz konusu. Ailenize veya evinize dayalı işlerinizde rahat hareket edebileceksiniz. Para kazanma konusunda tereddütleriniz olabilir ama bu aralar harcarken aynı tereddütleri göstermeyeceksiniz.

Kova Burcu: Kendi kişisel planlarınız yine önde olacak ama bu sefer daha rahat enerjiler altında olacaksınız. Geleceğinize yönelik planlarınızda ciddi ve istikrarlı adımlar atabilirsiniz. Randevu verdiğiniz arkadaşlarınız, eşiniz, dostunuzla keyifli bir gün sizi bekliyor.

Balık Burcu: Bugün, ortaklaşa para alanlarınızda rahat hareket etme fırsatınız olacak. Kafanızdaki bazı plan ve projeleri hayata geçirebilirsiniz. Canınız ilk başta bir şeyler yapmak istemese bile, alacağınız haberler sizi çabuk harekete geçirecek. Mantığınızı devre dışı bırakmayın.