Advertisement

Koç Burcu: Haftaya sosyal ortamlarınız ve arkadaşlık ilişkileriniz aktif olarak başlayacaksınız. Bu aralar çevrenizden desteğiniz yüksek olacak.Bugün parasal konularda alacak verecek işlerinizi iyi kontrol edecek ve kazanımlarınızı arttıracak kişilerle bir araya geleceksiniz.

Boğa Burcu: Bugün göz önünde olacağınız ve iş konularına odaklanacağınız bir gün geçireceksiniz. Kişisel hayatınızda bugün güzel fırsatlar sizi bekliyor olacak. Bekarsanız kalbinizi çalacak bir insanla karşılaşmanız mümkün. Kadın, erkek herkesle iyi anlaşacaksınız.

İkizler Burcu: Haftaya rahat ve seyahat etkileriniz yüksek bir şekilde başlıyorsunuz. Bugün tanımadığınız veya az tanıdığınız insanlardan destek ve yardım görebilirsiniz. Yaratıcılık ve yardıma dayalı işlerinizde şans sizden yana olacak. Gizli saklı veya platonik aşklar sizi heyecanlandırabilir.

Yengeç Burcu: Bugün ortaklaşa para konularınız devrede olarak gününüze başlayacaksınız. Arkadaşlarınızla aranızda oluşacak para alışverişlerinde kolay sinirlenmelere açık olabilirsiniz. Sosyal ortamlarda dikkatleri kolay üzerinize çekecek, çekiciliğinizle yeni insanları hayatınıza dahil edeceksiniz.

Aslan Burcu: Bu haftaya özel hayatınız ve ortaklı işleriniz ön planda olarak başlayacaksınız. Kalabalık ortamlarda sevdiğiniz kişiyle veya ortağınızla ters düşme gibi etkileriniz yüksek olabilir. Kariyerinizde ve iş ortamlarınızda ilişkileriniz çok iyi olacak, önemli gelişmeler kaydedebilirsiniz.

Başak Burcu: Haftaya iş alanlarınız aktif bir şekilde başlayacaksınız. Uzak ortamlarda yapmanız gerekenler, gün içinde sizi zorlayabilir. Genel olarak oldukça şanslı ilişkiler altında olacağınız bugün, seyahat, medya, eğitim, ticaret, hukuk alanlarınızda  güzel gelişmeler yaşanabilir.

Terazi Burcu: Haftaya keyifli, özgür, rahat etkilerle başlıyorsunuz. Bugün daha çok hayatın eğlenceli taraflarına odaklanmak isteyebilirsiniz. Harcamalarınızı kontrol altına almak zorunda oluşunuz, gün içinde sizi yorabilir. Eşinizin veya sevdiğiniz insanın parasal durumuyla ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir.

Akrep Burcu: Haftaya ev ve aile hayatınızdaki konularla giriş yapacaksınız. Bugün işlerinizi evinizden halletmek isteyebilirsiniz. Özel yaşantınızda sevdiğiniz insanla ilişkiniz bugün çok iyi olacak. Yeni bir ilişkiye başlama, var olan ilişkinizi bir adım ileriye taşıma gibi etkileriniz yüksek.

Yay Burcu: Bugün iletişimi yüksek, sosyal ve rahat bir gün geçirebilirsiniz. İş ve hizmet alanlarınızda herkesin ilgisini üzerinize çekmek kolay olacak, ilişkilerinizi güçlendireceksiniz. Yeni işler, görüşme ve konuşmalar gündeme gelebilir. Yakın çevrenize karşı sinirli tavırlardan uzak durun.

Oğlak Burcu: Bugün maddi konular ön planda olarak haftaya giriş yapacaksınız. Aşk hayatınıza ve eğlenceli ortamlara bu aralar fazla para harcamaya meyillisiniz. Sevdiğiniz insana karşı anlayışlı, sıcak, samimi yanlarınızı gösterebilirsiniz. Kalbiniz boşsa bugünü iyi değerlendirin.

Kova Burcu: Haftaya rahat, sosyal ve aktif etkilerle başlayacaksınız. Bugün tamamen kendi isteklerinize odaklanabilirsiniz. Kafanıza göre davranmak isteyeceksiniz. Evinizi ve ailenizi ilgilendiren konularda bugün güzel haberleriniz oluşacak. Evinizde romantizmi yaşayabilirsiniz.

Balık Burcu: Haftaya biraz zorlanarak ve canınız pek bir şey yapmak istemeyerek başlayabilirsiniz. Yine de gün içinde iletişim gerektiren konularda şansınız yüksek olacak. Yakın çevrenizdeki insanlarla iyi anlaşacaksınız. Kalbiniz boşsa, bugünün aşk dolu güzel etkisinden faydalanın.

 

-Haftaya bakış

Haftaya kova burcunun sosyalliği ve özgürlüğüyle başlıyoruz. Bugün gökyüzünde oluşan venüs- mars birleşimiyle, karşı cinsi çekici bulabilir, flörtöz yanlarımızı ortaya çıkartabilir veya ilişkimizde sorunlar varsa ateşkes imzalayabiliriz. Çekiciliğimiz yüksek olacak ve anlaşmacı tavırlarımızı gerek iş, gerekse özel hayatımızda rahat göstereceğiz. Çarşamba günü yine değişimi yüksek ve hareketli bir gün bizleri bekliyor olacak.

 

-Bugün doğanlar...

Bugün doğduysanız; yerinizde duramıyor, herşeyi bilmek istiyorsunuz. Bu da bazen karışmamanız gereken olayların içinde yer almanızı sağlıyor. Oldukça yeteneklisiniz ve yönlendirilmeniz gerekebilir. Başarılı ve istediğiniz gibi bir hayatınız olacak. Bu sene girişkenliğiniz oldukça aktif ve sosyal yönden hızlı bir yıl sizleri bekliyor. Özel hayatınızda güzel etkileşimler altında olacaksınız. Önemli planlarınızı devreye sokmayı ihmal etmeyin.

Bugün doğduysanız; yerinizde duramıyor, herşeyi bilmek istiyorsunuz. Bu da bazen karışmamanız gereken olayların içinde yer almanızı sağlıyor. Oldukça yeteneklisiniz ve yönlendirilmeniz gerekebilir. Başarılı ve istediğiniz gibi bir hayatınız olacak. Bu sene girişkenliğiniz oldukça aktif ve sosyal yönden hızlı bir yıl sizleri bekliyor. Özel hayatınızda güzel etkileşimler altında olacaksınız. Önemli planlarınızı devreye sokmayı ihmal etmeyin.