Advertisement

-Haftaya bakış...

Haftaya sosyal iletişimimiz yüksek olarak başlayacağız. Salı günü mars ikizler burcuna geçecek ve enerjimizde iletişimi ve zihinsel konuları ön plana çıkaracak. Çarşamba günü güneş yengeç burcuna geçiyor. Ailemize ve sevdiklerimize daha düşkün olacağımız bir dönem içine gireceğiz. Salı ve Çarşamba günleri kendimizi kandırmaya müsait olacağımızdan önemli anlaşmalarımızı bugüne denk getirmemeye çalışalım. Haftasonu ise bizi oldukça keyifli ve şanslı zamanlar bekliyor.

Koç Burcu:Haftaya sosyal çevre ve arkadaşlarınızla ilgili konularda mantıklı çözümler üreterek ve sevdiklerinizle anlamlı planlar yaparak gireceksiniz. İş hayatınızda önemli fırsatları adeta kendiniz yaratacaksınız. Yarattıktan sonra hızlı ve planlı hareket etmeniz gerektiğini unutmayın.

Boğa Burcu: Satış, pazarlama ve ticarete yönelik konularda kafanız iyi çalışacak. İstediğiniz şartları elde edebilir, toplantılara veya konuşmaya dayalı işlerinizde kendi bakış açınızı rahatlıkla kabul ettirebilirsiniz. Parasal konularda  içiniz rahat olacağı bir dönemdesiniz.

İkizler Burcu: Maddi kazanımlarda ve para ile ilgili konularda kafanız mantıklı çalışabilir.Taraflı davranmaya müsaitsiniz ama olabildiğince tarafsız kalmaya çalışın. Başkalarının işine karışmayı seviyorsunuz ve bugün  başka insanlar ve değişik ortamlar için kendinizi ortaya koyabilirsiniz.

Yengeç Burcu: Hayatınıza ve kendinize yönelik alanlarınızda kafanızdakileri hayata geçirebilirsiniz. Konuşmayı ve anlatmayı seveceğiniz bu dönem, bencilliğiniz sevdiğiniz insanı ihmal etmenize neden olabilir.Ayaklarınız yere basmalı. Ortaklaşa para konularınız gündeminizde olacak.

Aslan Burcu: Geçmişte takıldığınız konu ve olaylar bugün gündeme gelebilir. Bilinçaltınıza takılan konuları iyi organize etmeyi bilecek, sezgilerinizi dinleyerek adımlar atacaksınız. Özel hayatınızda, sevdiğiniz insanla, çevreniz arasındaki uyumu sağlamakta başarılısınız.

Başak Burcu: Her konuda kılı kırk yardığınız bu dönem, aşırı titizlik ve endişe hali size yakışmıyor. Bugün sevdiğiniz insanlarla, sosyal ortamlarda fikir alışverişlerinden ve organizasyonlardan faydalanabilirsiniz. Biraz daha rahatlamaya ve gülümsemeye ihtiyacınız var.

Terazi Burcu: Kariyerinize ve iş hayatınıza yönelik oluşumlarda kendinizi rahatlıkla göstereceğiniz ve anlatacağınız bir dönem içindesiniz. Bugün bir çok işinizi halledebilirsiniz. Özellikle seyahate, eğitime dayalı işlerinizde mantıklı taraflarınız size kazandırabilir.

Akrep Burcu: Sizi heyecanlandıran bir seyahat veya organizasyonla ilgili düşünceleriniz bugün kesin ve planlı olabilir. Hazırlıklarınız varsa tamamlamanız gerekenler üzerine yoğunlaşmalısınız. Ailenize karşı maddi açıdan sorumluluklarınızı yerine getirmek isteyebilirsiniz.

Yay Burcu: Bugün eşinizin veya sevgilinizin maddi durumuyla ilgili konu ve detaylar üzerine yoğunlaşacaksınız.Tarafsız davranabilirseniz, bulacağınız çözümler kalıcı olabilir. Kısa seyahatler, iletişime dayalı işler  ve yakın çevre konuları gündeminize yerleşecek.

Oğlak Burcu: Özel hayatınızda veya taşınmayla ilgili işlerinizde konuşma ve görüşmeleriniz bugün iyice hızlanabilir. Aniden ortaya çıkacak bir fırsat sizi oldukça heyecanlandıracak. Maddi konularda rahat ve vurdum duymaz davranacağınıza, daha dirayetli ve aktif olmalısınız.

Kova Burcu:  Haftaya  hareketli ve canlı olarak başlayacaksınız.  Şartlar sizden yana olacak ve kendinizi iyi hissedeceksiniz. Kendinize ait konularda yapmanız gerekenleri öne almalı ve bugün onlar üzerine yoğunlaşmalısınız. İş hayatınızda önemli konuşmalar ve görüşmeler için uygun bir gün.

Balık Burcu: Bugün haftaya daha içe dönük ve sakin bir atmosferde başlayabilirsiniz. Aşk hayatınızda konuşmalarınız ve istekleriniz artarken, sinema, tiyatro veya yaratıcılık isteyen işe sahip olanlar bugün olumlu bir gün geçirebilirler. Aileniz, hayatınızla ilgili konularda sizi destekleyecek.

-Bugün doğanlar...

Bugün doğduysanız, çalışkan yapınız size iyi arkadaş çevresi kazandıracak. Çalışmalarınızda diyalog ve konsantrasyon eksikliği görülebilir. Çok duygusal bir yapınız olduğundan insanlardan kolaylıkla etkilenme meyilindesiniz. Bu sene, isteklerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. İnsanlardan alacağınız destek fazla olacak. Sinirli tavırlardan ve davranışlardan uzak durmalısınız.