Advertisement

Koç Burcu: Artık hayatın daha eğlenceli taraflarını keşfetmek ve görmek arzusundasınız. Hayatınızda yeni bir açılıma yön veren oluşumlarda maceracı yönünüz ön plana çıkabilir. Eşiniz veya sevgiliniz varsa ilişkilerinizde zorlanacağınız bir gün içindesiniz.

Boğa Burcu: Bugün, dış dünya ve diğer insanlar daha fazla ilginizi çekecek. Kendinizi bir çok konuda kandırmaya müsaitsiniz. Hayata bakış açınızda deneyimlerinizden fayda çıkarmalı, başkalarını kendi çıkarlarınız için harcamamalısınız.

İkizler Burcu: Kafanızda bazı koşulların net olmaması, gideceğiniz yönü doğru bir şekilde görmenize engel oluyor. Kendiniz ve çevreniz üzerindeki değişimler, sizi yapacaklarınızdan alıkoyabilir. Meraklı ve hareketli yönleriniz ilginç günler geçirmenize neden olabilir.

Yengeç Burcu: Yaptığınız girişimlerin sonuçlarını maddi olarak alacağınız bir ay içindesiniz.Yine de ortaya çıkacak bir ödeme veya borç dengelerinizi bu birkaç gün sarsabilir. İş hayatınızdaki bağlantılarınızda şüphe ve güven arasında gidip geliyorsunuz. Biraz rahatlayın.

Aslan Burcu: Yapmak istedikleriniz için gereken ortamları bulmakta zorlanmayacaksınız. Bugün özel hayatınızda, sevdiğiniz insana duygusal olarak bağlılık hissedebilir, onun istek ve beklentilerini herşeyden üstün tutabilirsiniz. Arkadaşlarınızla paylaşımlarınız artacak.

Başak Burcu: Aşk hayatınızda veya çocuklarınızın hayatında değişimlere şahit olabilirsiniz. Deneyimlerinizden yararlanmanız gereken bir süreç olacak. Bugün tamamlanması gerekenler kafanızı fazlasıyla meşgul edebilir. Herkes için bir şeyler yapma isteğiniz yoğun olacak.

Terazi Burcu: Sosyal çevrenizin artacağı, bir çok yere girip çıkacağınız bir süreç içerisindesiniz. Olabildiğince gezmeniz ve bu ortamlardan faydalanmanız gerekecek. Flörtünüz veya sevdiğiniz kişiyle tadını çıkaracağınız güzel bir Pazar sizleri bekliyor.

Akrep Burcu: İş koşullarınızın, özel yaşamınızı belirsiz bir şekilde etkilemesine izin vermemelisiniz. Belki de koşulları önceden belirlemelisiniz. Bugün dinlenmek ve ailenize vakit ayırmayı isterken, çalışma koşullarınız geriliminizi arttırabilir. Kendinize zaman ayırın.

Yay Burcu: Bugün geleceğe yönelik adımlarınızda yaptığınız planlar, tam anlamıyla işlemeyebilir. Aşk ve eğlence hayatınızdaki şanslarınız, para engeline takılabilir veya riskli oluşumlardan fazlasıyla keyif alabilirsiniz. Başkalarını kendi çıkarlarınız için harcamamaya özen gösterin.

Oğlak Burcu: Bugün maddi konularda kafanızdaki hesabı tutturmanız zor olacağından yüksek alışverişler yapmaktan kaçının.Özel hayatınızla ilgili konularda şefkatli ve anlayışlı yönleriniz daha fazla önde olacak. Bugün güzel bir şekilde dinlenmeye özen gösterin.

Kova Burcu: Bugün şartlar sizden yana olacak ve kafanıza göre davranmayı isteyeceksiniz. Bu da ilişkinizde sizi zorlayabilir. Kendi istekleriniz doğrultusunda inatçılık yapmamaya özen gösterin. Aşk ve eğlence sizi harekete geçiren olgular, bu olgulardan yararlanın.

Balık Burcu: Bugün arkadaşlarınızın yardım çağrılarına cevap vermeniz, özel yaşantınızı zorlaştırabilir. Üzerinizde hissedeceğiniz sıkıntıyı yakınlarınıza ve sevdiklerinize hissettirmemeye çalışın. Kolay demoralize oluyorsunuz ve fikirleriniz çok çabuk değişiyor.