Advertisement

Koç Burcu: Bugün duygusal anlamda kendinize olan düşkünlüğünüz yüksek olacağından, özel yaşantınızda sevdiğiniz insanın beklentileri ve istekleri size zulüm gibi gelebilir. Kendinizi bir iyi hissediyorsunuz, bir kötü. Sorun,karşı tarafın insan olduğunu unutmadığınız zaman ortadan kalkacak.

Boğa Burcu: Bugün yaratıcılıkla ilgili bir işiniz varsa duygu zenginliğiniz fazla olacak. Korunduğunuzu hissedecek ve bana hiçbir şey olmaz gibi bir tavır içerisine girmeye meyilli olacaksınız. Biraz durmak , düşünmek ve olayları gözlemlemek istiyorsunuz ama iş koşullarınız bugün buna pek izin vermeyebilir.

İkizler Burcu: Bugün bulunacağınız çevrelerde şanslı yapınızla kolaylıkla dikkat çekmeye müsait olacaksınız. Sosyal ortamlarda sizin bu kadar rahat hareket etmeniz sevdiğiniz insanın hoşuna gitmeyebilir. Ya da kendinizi bu kadar özgür hissetmeniz üzerinizde suçluluk duygusu yaratabilir.

Yengeç Burcu: İş ortamlarınızda bugün duygusal olarak bazı şeyleri abartabilir ve duygu taşkınlıkları sergileyebilirsiniz. Ev hayatınızdaki sorumluluklarınız, iş hayatınızdaki güzel gelişmeleri yeteri kadar takdir edememenize ve bu konularda tam anlamıyla sevinememenize neden olabilir.

Aslan Burcu: Bugün kendinizi oldukça özgür, rahat, keyifli hissederek güne başlayacaksınız yalnız gün içinde oluşacak yakın çevre koşullarınız ve iletişim trafiğiniz kendinizi yetersiz hissetmenize neden olabilir.Yine de aniden bulacağınız akıllıca çözümlerle yolunuzda ilerlemeye devam edeceksiniz.

Başak Burcu: Bugün ortaklaşa maddi kazanımlar ve giderleriniz alanında başkalarının kaynaklarından yararlanmasını ve fayda görmesini iyi becereceksiniz. Yine de parasal alanlarda ekonomik davranmak zorunluluğu, size kendinizi suçlu ve yetersiz hissettirebilir.

Terazi Burcu: Bugün özel yaşantınızda kendinizi özel, mutlu ve canlı hissedebilirsiniz. Sevdiğiniz insan sizi neşelendirmek ve mutlu etmek için elinden geleni yapacak. Siz de hayatınızdaki zorlukları dile getirmezseniz onu çok mutlu edersiniz. Biraz karşı tarafı düşünmenin vakti geldi.

Akrep Burcu: Bugün iş ve hizmet hayatınızda duygularınıza mantıkla ve olumlu yaklaşmayı denemelisiniz. Çünkü elinizde olmayan nedenler, ya sizin sağlığınızı, ya da ruh halinizi olumsuz etkiliyor. Özen ve detay gerektiren işlerinizde biraz sabırsız ve özensiz davranmanız mümkün.

Yay Burcu: Bugün aşk hayatınızda ve eğlenceli ortamlarda duygusal anlamdafarklı davranabilirsiniz. Duygularınızı dışa vurmak ihtiyacındasınız ama bunun için ortamın doğru bir ortam olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Yoksa sevdiğiniz kişinin verdiği tepkiler canınızı sıkabilir.

Oğlak Burcu: Bugün ev ortamınızda keyifli yönlerinizle işinizin disiplin ve ayrıntı isteyen yönlerine odaklanmakta zorlanabilirsiniz. Kendinizi her anlamda şımartmaya meyilli olacaksınız.İş alanlarınızda oluşan konuşma ve görüşmeler, duygularınızı desteklemeyebilir.

Kova Burcu: Bugün aktif ve hızlı akan iletişiminizle, bir çok işinizi bir anda halledebilirsiniz. Uzaklardan alacağınız haberler üzerinizde baskı oluştursada, siz keyfinizi ve yüksek enerjinizi bozmayın. Yakın çevrenizden güzel ve sevindirici haberler alabilirsiniz.

Balık Burcu: Bugün maddi konularda bolluklu ve bereketli bir gün olabilir. Elinize geçecek olan para, hemen borçlarınıza veya ödemeniz gereken yerlere kaysa da, en azından stres altında kalmaktan kurtulmuş olacaksınız. Sahip olduğunuz değerler konusunda şüpheye düşmeyin.