Advertisement

Koç Burcu: Bugün itibariyle 2 ay boyunca mars sizin aşk, eğlence ve çocuk evinizde hareket etmeye başlayacak, aşk hayatınızda, çocuklarınızın koşulları ve bu alanda mücadeleleriniz artacak. Karşı cinsi çekici bulacak, enerjinizi daha fazla alana ve eğlenceye yaymak isteyeceksiniz.

Boğa Burcu: 2 ay boyunca aile ilişkilerinizde, ev hayatınızda enerjinizi harcayacaksınız. Sevdiğiniz insanla veya aile bireyleriyle bir takım tartışmalar ve sürtüşmeler görülebilir, yine bu dönem içerisinde evinizin güvenliğini ihmal etmemelisiniz. Enerjinizi evinizde harcarken, sabırsız tavırlardan uzak durun.

İkizler Burcu: 2 ay boyunca iletişime dayalı işlerinizde, yakın çevre, akraba, kardeşlerinize dayalı konularda mücadeleleriniz artacak. Bu dönem boyunca, araba kullanırken dikkatli olmanız gerekebilir. Sevdiklerinizle ve yakın çevrenizle iletişiminizde baskın tavırlardan kaçınmalısınız.

Yengeç Burcu: Bugün itibarıyla, mars 2 ay boyunca sizin para evinizde hareket etmeye başlayacak. Paraya dayalı işlerinizde, kazanımlarınızda, maddi alanlarda, mücadeleleriniz artacak. Mars harcatmayı sevdiğinden özel hayatınıza dayalı harcamalarınızda artacak.

Aslan Burcu: 2 ay boyunca hayatınızı ilgilendirecek işlerinizde, mücadeleleriniz artacak. Bir kaç aydır üzerinizde hissettiğiniz yorgunluk ve enerji kaybı, yerini daha sağlam bir enerjiye bırakacak. Bu dönem içinde fiziki gücünüze, kaza ve sakarlıklara karşı kendinize dikkat etmelisiniz ve gripten, enfeksiyonel, ateşli hastalıklardan uzak durmalısınız.

Başak Burcu: Bugün itibarıyla, 2 ay boyunca sizin kadersel alanınızda hareket etmeye başlayacak olan mars, hayatınızı ilgilendirecek işlerinizde, kişisel alanlarınızda mücadelelerinizi arttırabilir. Enerjiniz düşük olacağından, ateşli hastalıklara, enfeksiyonel durumlara karşı dikkatli olmalısınız.

Terazi Burcu: Mars 2 ay boyunca sizin arkadaşlık ve sosyal çevre alanınızda hareket etmeye başlayacak. Grupsal işlerde isteğiniz yüksek olacak , çevrenizin lideri haline gelebilirsiniz. Yalnız yoğun istek ve duygularınızın, arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizi bozmasına izin vermemelisiniz.

Akrep Burcu: 2 ay boyunca hayatınızı ilgilendirecek işlerinizde, kariyerinizde ve sorumluluklarınızda artış görülebilir. Kendinizi göstermekten ve mücadele etmekten zevk alacaksınız. Yine de mars mücadeleyi ve rekabeti sevdiğinden, rekabetçi ortamlara karşı hazırlıklı olun.

Yay Burcu: Bugün itibariyle üzerinizdeki ağır enerjiler ortadan kalkacak. Daha rahat hareket etme, istediğiniz konulara odaklanma, yabancı seyahatler, yabancı ortaklı işler üzerine düşme, eğitim alanlarınızı tamamlama, hukuksal işlerinize enerjinizi yönlendirme gibi etkiler altında olacaksınız.

Oğlak Burcu: 2 ay boyunca ortaklaşa giderler ve gelirler alanınız aktif olmaya başlayacak. Banka, ödeme, kredi, faiz, vergi, prim, sigorta ve ortaklaşa giderleriniz alanında enerjinizi harcayacaksınız. Tehlikeli her tür aktivite, oluşumlardan uzak durmalı ve çok acil değilse bu dönem ameliyat olmaktan kaçınmalısınız.

Kova Burcu: Mars, 2 ay boyunca sizin evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklık evinizde dolaşmaya başlayacak. Karşı cinsi çekici bulacağınız bu dönem, ilişkiniz varsa enerjinizi ilişkinize akıtacaksınız. Yalnız bu dönem içerisinde ilişkiniz veya evliliğinizde bir takım tartışmalar ve sürtüşmeler görülebilir.

Balık Burcu: Mars 2 ay boyunca sizin iş, hizmet ve sağlık evinizde hareket etmeye başlayacak. Bu dönem içinde çalışma koşullarınız ve bu alanda mücadeleleriniz artacak, sağlığınızla ilgili alanlarda enerjinizi harcayacaksınız. Fazla çalışmak sağlığınızı aşırı zorlamanıza neden olabilir.