Advertisement

Koç Burcu: Ortaklaşa giderler ve gelirler alanlarınızda kuşkucu, baskıcı tavırlarınız ön plana çıkabilir. Yine kredi, borç, nafaka, miras, banka ödemeleri, stopaj, vergi, prim alanlarınızda zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Yine bu dönem kredi almak isteyenler, şartları iyice gözden geçirmeliler.

Boğa Burcu: Bugün, venüs akrep burcuna geçerek, özel hayatınıza güzellikler taşımaya başlayabilir.Yine ortaklı işleriniz varsa aynı koşullar geçerli olacak. Yalnız sevdiğiniz insan veya ortağınız varsa üzerinde baskı kurmaya ve kıskançlık yapmamaya özen gösterin.

İkizler Burcu: Bugün, iş, hizmet ve sağlık alanınızda 3 hafta boyunca güzel ilişkiler, güzel etkileşimler içinde olacaksınız yalnız bu alanlarda dikkatli adımlar atmalısınız. Yine bu 3 haftalık dönem içinde tatlı ve zengin yiyecek tüketiminiz artacağından, kilo alımına dikkat etmelisiniz.

Yengeç Burcu: Venüs 3 hafta boyunca aşkla , çocuklarınızla veya yaratıcılıkla ilgili konularda ilişkilerinizi düzelterek, güzelleştirecek. Ancak venüs akrep burcunda rahat edemediğinden, bu alanda zararlı yönleri ortaya çıkarabilir. İlişkileriniz konusunda yönlendirici ve kıskanç davranışlardan olduğunca kaçının.

Aslan Burcu: Ev ve aile alanlarınızda iyi ilişkiler kurma dönemindesiniz.Yalnız venüs akrep burcunda rahat olmadığından tadilat, dekorasyon, tamirat, boya, badana işleriniz varsa bir takım aksiliklere hazırlıklı olun.3 hafta boyunca evinizde misafir ağırlamak, evinizi güzelleştirmek öne çıkabilir.

Başak Burcu: Bu 3 haftalık dönem içinde yakın çevrenizde ve iletişimle ilgili işlerinizde güzelliklerle karşılaşabilirsiniz yalnız venüs akrep burcunu pek sevmediğinden, sorunlar ve aksiliklerde yaşamanız mümkün. Tutkularınızı ve duygularınızı kontrol altına alabilirseniz, daha rahat etkiler altında olursunuz.

Terazi Burcu: Para evinize giren venüs size bu alanlarda kıyak geçmeye başlayacak. 3 hafta boyunca para konularında çeşitli şanslarla ve iyi ilişkilerle karşılaşabilirsiniz yalnız venüs akrep burcunu sevmediğinden, maddi konularda zorlanmaları da beraberinde getirebilir. Paylaşımcı davranışlar içerisine girin.

Akrep Burcu: Venüs kendinizi yenilemek, tazelemek ve göstermek için harekete geçirecek. Bir aydır, fedakarlık yaptığınız ve geri planda durduğunuz konulara bomba gibi bir giriş yapabilirsiniz. Özel ilişkilerinizde gizlenen ve açığa çıkmayan taraflar, artık görünür hale gelmeye başlayacak.

Yay Burcu: Venüs sizin kadersel alanınıza giriyor. İlişkilerinizde zorlanmalar, geri çekilmeler, fedakarlıklar görülebilir. Yine bu 3 haftalık dönem içerisinde tutkularınızla hareket edebilir ve gizli saklı işlerin ve ilişkilerin peşinde koşabilirsiniz. Yine de ilişkileriniz ve sosyalliğiniz biraz geriye çekiliyor.

Oğlak Burcu:Venüs, sizin arkadaşlık ve sosyal çevre alanlarınızda 3 hafta boyunca ilişkilerinizi sağlamlaştırarak ilerleyecek. Sosyal çevrenizden ve arkadaşlıklarınızdan fayda ve yarar görebilirsiniz. Kendi istekleriniz üzerine fazla yoğunlaşmayın ve insanları sıkmamaya gayret edin.

Kova Burcu: Kendinizi işinizde göstermeyi sevecek ve göz önünde olmaktan mutluluk duyacaksınız. 3 haftalık bu dönemde üstleriniz veya patronlarınızla ilişkilerinizi güzelleştirebilir, terfi, prim ve zam gibi isteklerinizi çok fazla ısrarcı ve baskıcı olmamak şartıyla dile getirebilirsiniz.

Balık Burcu: Venüs, sizin uzak çevre, seyahat, medya, ticaret, yabancı ortaklı işler, hukuk ve eğitim alanlarınızda güzellikler yaşamanıza ve güzel ilişkiler içine girmenize neden olacak. Az tanıdığınız veya tanımadığınız insanlara karşı daha nazik ve anlayışlı olmanız gereken bir 3 hafta içinde olacaksınız.